اسکای پک

برند اسکای پک زیر مجموعه فعالیتهای شرکت رایانه روژینا (تاسیس ۱۳۸۳) در زمینه طراحی و تولید محصولات بسته بندی مدرن، کارامد و شکیل به همراه محصولاتی در حوزه تگ گذاری و کدگذاری کالا و اموال شامل برچسب های NFC و RFID فعالیت خود را از تیرماه ۱۳۹۷ آغاز کرد.

یکی از محصولات مهم تولید شده، پاکتهای پلیمری پیش پرداخت پستی هستند که برای حمل کالا و اسناد در وزنهای مختلف تولید می شوند. این پاکتها بسیار مقاوم بوده و دارای چسب مخصوصی در لبه آن هست که پس از بسته شدن براحتی باز نمی شوند. هزینه پرداخت شده برای این پاکتها، شامل سرویس پستی نیز می باشد لذا مشتریان نیاز نیست که پس از خرید این پاکت، هیچ نوع هزینه دیگری پرداخت کنند.

در حال حاضر پاکتهای وزن ۵۰۰ گرم سرویس پیشتاز برای فروش آنلاین موجود هستند و به مرور زمان پاکتهایی با وزن ۱ کیلو و ۳ کیلو نیز به رده محصولات اضافه خواهند شد. این پاکتها برای فروشندگان آنلاین و سازمانهای دولتی و سایر شرکتها که هفتگی مرسولات متعددی را به سراسر کشور ارسال می کنند بسیار مفید و کارامد هستند. جهت اطلاع از سایر محصولات اسکای پک و یا مذاکره در خصوص تولید محصولات اختصاصی مورد نیاز لطفا با شماره ۸۸۵۲۲۹۴۸ در تهران تماس بگیرید.